Що більше Росія застосовує терору проти України, то гірші наслідки для неї

Що більше Росія застосовує терору проти України, то гірші наслідки для неї – звернення президента Володимира Зеленського. Також він зазначив, що українці довели, що вміють воювати професійніше, ніж армія, яка воює десятки років у різних регіонах та за різних умов. 
У своєму зверненні президент поінформував, що в Україні на період припинена діяльність проросійських партій. Крім того, Володимир Зеленський публічно засудив політичних діячів, які в умовах війни ставлять свої інтереси вище державних.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба

Дмитро Кулеба розповів, що наступного тижня проти росії, яка напала на Україну, введуть нові санкції. Крім того, міністр зазначив, що продовжується робота, щоб з російського ринку пішли західні компанії, які до останнього не хочуть з нього йти.

“Окремий напрям нашої роботи у ці дні – це виштовхування тих міжнародних компаній з росії, які ще не зрозуміли, що їм потрібно піти. Це не лише якісь продуктові компанії (Nestle, Danone), а й точкові компанії, без яких росія не зможе зробити свої ракети” – зазначив міністр.

Секретар РНБО Олексій Данілов

Секретар РНБО Данілов застеріг білоруських солдатів: хто перетне кордон з Україною, буде знищений. 

“Якщо хоча б один білоруський солдат перетне кордон з Україною, він буде знищений. Білоруському народу це точно не потрібно. Це потрібно лише путіну. Президент РФ примушує Олександра Лукашенка ухвалити рішення про вторгнення білоруської армії, але той розуміє, що це буде крахом для Білорусі” – заявив Олексій Данілов.

Член переговорної групи України з рф Михайло Подоляк

Михайло Подоляк закликав ТОП-посадовців не озвучувати інформацію про закупівлю зброї та про контрнаступ українських військ. Також Подоляк зазначив, що через провал наступу рф перейшла до більш руйнівної артилерії: по мирних містах застосовуються системи Кинджал та Бастіон. Також росія панічно шукає резерви живої сили – стягує все з тихоокеанського напрямку та продовжує вмовляти країни ОДКБ.