Подоляк: “Росіяни в процесі переговорів уже не ультимативно щось говорять”

Президент України в своєму зверненні наголосив, що Україна має далі продовжувати свою боротьбу з окупантами. Дмитро Кулеба застеріг іноземних громадян, щоб вони не воювали на стороні агресора, бо за це будуть відповідні санкції. Міністр оборони засудив дії росіян, які завдали ракетного удару по Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, а Олексій Данилов - атики на мирне населення. Подоляк зазначив, що росіяни в процесі переговорів уже не ультимативно щось говорять, а  уважно слухають наші пропозиції.

Президент України Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні до українців зазначив, що ще потрібно боротись і завдати ворогу максимальної шкоди на всіх напрямках оборони.

У звернені президент розповів про невдалі спроби окупантів створити так звану “ХНР”; про роботу, яку він проводить з міжнародними партнерами, щоб переконати їх набати ще більшу підтримку Україні; розповів про хоробру боротьбу українського народу проти окупантів та нагородив декількох захисників України різними державними нагородами.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав іноземних громадян, яких в РФ агітують приєднатися до російських військ воювати, проти України, не робити цього, бо вони будуть воєнними злочинцями. 

“Росія веде агресивну війну проти України. Я попереджаю іноземних громадян, яких можуть агітувати приєднатися до російських сил вторгнення: не робіть цього. Ми вже запустили справи у міжнародних судах. Навіть якщо ви виживете, будете воєнними злочинцями. Це не вартує грошей чи чогось іще”, – заявив Кулеба у Twitter.

Міністр оборони України Олексій Резніков

Олексій Резніков засудив напад росіян на Міжнародний центр миротворчості та безпеки під Львовом, де працюють іноземні інструктори. Міністр назвав такі дії терористичним нападом на мир і безпеку біля кордону ЄС-НАТО, а також зазначив, що країни НАТО мають вжити відповідних заходів та закрати небо. 

Секретар РНБО Олексій Данілов 

Секретар РНБО засуджує дії російських окупантів щодо мирного населення. На його думку, “фашисти” вели себе набагато стриманіше до мирного населення, ніж “рашисти”. 

Член переговорної групи України з рф Михайло ПодолякРадник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк зазначив, що представники РФ на переговорах уже не ультимативно щось говорять, а уважно слухають наші пропозиції. “Україна не поступається своїми позиціями. Наші вимоги – закінчення війни та виведення російських військ. Бачу, що є розуміння цього процесу та діалог” – написав Подоляк у себе в Twitter.