Дмитро Кулеба закликав західних партнерів пришвидшити поставки зброї для України

Володимир Зеленський зазначив, що Україна щотижнево розширює свої міжнародні зв'язки, щоб отримати все необхідне для якнайшвидшого завершення війни зазначив. Дмитро Кулеба закликав західних партнерів пришвидшити поставки зброї для України, зокрема, реактивних систем залпового вогню. Михайло Подоляк розкритикував ідею, щоб світ домовитися з росією та Україною про міжнародні конвої вантажів з зерном у Чорному морі. 

Президент України Володимир Зеленський

Україна щотижнево розширює свої міжнародні зв’язки, щоб отримати все необхідне для якнайшвидшого завершення війни зазначив. Про це у своєму щоденному зверненні сказав Президент Володимир Зеленський. Зокрема, президент наголосив на важливості співпраці з Великою Британією та Польщею.

“Спочатку, ще 3 травня, у нашій Верховній Раді в онлайн-форматі виступав Премʼєр-міністр Великої Британії Борис Джонсон. А сьогодні – вже особисто – був Президент Польщі. І, до речі, саме ця лінія співпраці – Україна – Польща, Україна – Британія дійсно була дуже дієвою і залишається такою впродовж цієї війни” – сказав Президент. 

Крім цього, президент зазначив, що за підсумками зустрічі держав-партнерів “Рамштайн-2” Україна очікує нових корисних рішень для нашої оборони. 

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба

Очільник українського МЗС закликав західних партнерів пришвидшити поставки зброї для України, зокрема, реактивних систем залпового вогню.

“Зарано робити висновок, що Україна вже має всю необхідну зброю. Наступ росіян на Донбасі – це нещадна битва, найбільша на європейській території з часів Другої світової війни. Закликаю партнерів пришвидшити поставки озброєння та боєприпасів, особливо РСЗВ, далекобійної артилерії, БТР” – написав Кулеба у себе в Twitter.

Член переговорної групи України, радник голови Офісу президента Михайло Подоляк

Михайло Подоляк критично відреагував на публікацію видання “The Economist”, яке у своїй публікації пропонує світу домовитися з росією та Україною про міжнародні конвої вантажів з зерном у Чорному морі. На думку Подоляка, є інший вихід з цієї ситуації.1,6 млрд людей можуть почати недоїдати через брак харчів. Сотні мільйонів опиняться за межею бідності через зростання цін. @TheEconomist прогнозує наслідки російської агресії та пропонує світу домовитися з росією та Україною про міжнародні конвої продовольчих вантажів у Чорному морі. Торгуватися з країною, яка взяла в заручники сотні мільйонів людей? У нас є краща ідея: світ має домовитися про передачу Україні MLRS-систем та іншої необхідної важкої зброї для деблокування Чорного моря. Далі ми все зробимо самі”  написав політик у себе в Twitter.