Данілов зазначив, що НАТО захищатиме свої вантажі та попередив росію про серйозні наслідки

Володимир Зеленський назвав Єрусалим можливим місцем проведення переговорів щодо припинення війни. Данілов зазначив, що НАТО захищатиме свої вантажі та попередив росію про серйозні наслідки, якщо вона спробує їх атакувати. Після захоплення російськими військами Чорнобильської та Запорізької АЕС очільник МЗС зазначив, що Україна відкинула ідею проводити перемовини з МАГАТЕ та російським регулятором щодо українських АЕС, оскільки так росіяни намагаються закріпитися на українських ядерних об’єктах. Подоляк зазначив, що переговори з тривають у форматі відеозвязку, українська делегація керується жорсткими директивами.

Президент України Володимир Зеленський

Володимир Зеленський назвав Ізраїль, зокрема Єрусалим, можливим місцем для зустрічі з Володимиром Путіним для переговорів щодо припинення війни.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба 

Після захоплення росіянами Чорнобильської та Запорізької АЕС Дмитро Кулеба зазначив, що Україна відкинула ідею проводити перемовини з МАГАТЕ та російським регулятором щодо українських АЕС, оскільки так росіяни намагаються закріпитися на українських ядерних об’єктах.

Очільник МЗС сказав, що якщо будуть хоч якісь найменші спроби під будь-яким соусом визнати присутність росіян на ядерних об’єктах України, то “ми за ці спроби будемо грубо, але чесно і справедливо бити по руках, бо ми розуміємо, про що йдеться, про повзучі намагання закріпитися на наших ядерних об’єктах”.

Секретар РНБО Олексій Данілов

Секретар РНБО Олексій Данілов запевняє, що НАТО буде захищати свої вантажі зі зброєю в Україні від можливих атак російських загарбників. 

Член переговорної групи України з рф Михайло Подоляк

Радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк зазначив, що переговори з російською делегацією тривають безперервно у відеоформаті. Пропозиції України визначені надзвичайно жорстники попередніми директивами.