Всі цілі СВО будуть досягнуті – Пєсков

Спеціальна військова операція триває. Вона продовжується методично, відповідно до наявних планів. Всі цілі будуть досягнуто – Пєсков
Директор федеральної служби військ національної гвардії рф віктор золотов заявив, що під час спеціальної військової операції війська національної гвардії виконують широке коло завдань щодо забезпечення правопорядку та безпеки, а також налагодження мирного життя на звільнених територіях Донецької та Луганської республік, а також у Запорізькій та Херсонській областях.

Прессекретар президента російської федерації дмітрій пєсков

Загальні наративи Кремля:

  • Спеціальна військова операція триває. Вона продовжується методично, відповідно до наявних планів. Всі цілі будуть досягнуті;
  • Ще раз повторюю, ми зацікавлені в цій місії і давно її чекаємо. Ми продовжимо звертати увагу всієї світової громадськості до безвідповідальної поведінки українських військових, які обстрілами Запорізької АЕС наражають на велику небезпеку цей об’єкт і прилеглі території і навіть у набагато ширшій географії.

Директор федеральної служби військ національної гвардії російської федерації віктор золотов

Загальні наративи Кремля:

  • Під час спеціальної військової операції війська національної гвардії виконують широке коло завдань щодо забезпечення правопорядку та безпеки, а також налагодження мирного життя на звільнених територіях Донецької та Луганської республік, а також у Запорізькій та Херсонській областях;
  • Ми беремо безпосередню участь у бойових діях, а саме: розвідувально-пошукові, розвідувально-засадні дії, також виявлення та ліквідація диверсійно-розвідувальних груп супротивника, диверсійно-терористичних груп, виявлення схованок озброєнь, розмінування.
  • Крім того, росгвардійці виконують завдання з охорони важливих державних об’єктів, об’єктів інфраструктури, безпосередньо комунікаційної інфраструктури, забезпечуємо гуманітарну безпеку: проведення вантажів, їх супровід. Також ми займаємося медичним забезпеченням населення, надаємо медичну допомогу населенню. Ось те коло завдань, яке ми здійснюємо.

Міністерство оборони російської федерації

Загальні наративи Кремля:

  • Бойовики Збройних сил України (ЗСУ) внаслідок спроби контрнаступу на миколаївсько-криворізькому напрямку, дорученому особисто президентом України Володимиром Зеленським, втратили понад 1,2 тис. особового складу.

Заступник голови Ради безпеки Російської Федерації дмітрій мєдвєдєв

Загальні наративи Кремля:

  • До засідання глав МЗС ЄС з візової тематики. Європейські начальнички дістали своїм русофобським кудахтанням про шенгенські візи громадянам нашої країни. Нехай швидше введуть повну заборону на їх видачу.
  • Нарешті, всі остаточно переконаються в тому, як Європа ставиться до громадян Росії.Європейці вкотре покажуть свою справжню особу і менше відволікатимуть брехнею та маревними обіцянками Росію та її громадян від ведення спеціальної військової операції. A la guerre comme a la guerre.