Енергетична безпека Європи без Росії неможлива – Володін

Минулого року європейські держави закупили 341 млрд. кубометрів газу, з яких майже 50% — російський трубопровідний.
Резервів технологічних немає, працює одна турбіна. Резервування відсутнє, але не з вини «Газпрому». Надійність роботи всієї системи під загрозою.

Прессекретар президента російської федерації дмітрій пєсков

Загальні наративи Кремля:

  • Резервів технологічних немає, працює одна турбіна. Резервування відсутнє, але не з вини «Газпрому». Надійність роботи всієї системи під загрозою.

Голова державної думи російської федерації вячеслав володін

Загальні наративи Кремля:

  • Енергетична безпека Європи без Росії неможлива.Минулого року європейські держави закупили 341 млрд. кубометрів газу, з яких майже 50% — російський трубопровідний.
  • Санкції проти нашої країни призвели до енергетичної кризи у європейських державах, які їх ініціювали. Вирішити проблему дефіциту газу намагався президент Франції Макрон під час поїздки до Алжиру. Безрезультатно.
  • Навіть якщо перенаправити весь експорт трубопровідного газу з Африки, а також країн Близького Сходу та СНД, Європа не зможе компенсувати 62,8% обсягу, що раніше постачається з Росії.
  • Для глав європейських держав настав момент істини. У них є два виходи із ситуації, яку вони самі собі створили: Перший. Скасувати незаконні санкції проти нашої країни та запустити «Північний потік — 2». Другий. Залишити все як є, що призведе до проблем економіки і ще більше ускладнить життя громадянам.

Заступник голови Ради безпеки Російської Федерації дмітрій мєдвєдєв

  • “Для ЄС настав час запровадити стелю цін на трубопровідний газ із Росії”, – заявила тітонька фон дер як там Ляйєн. Буде як із нафтою. Російського газу  у Європі просто не буде.