росія свідомо сповільнює темпи наступу у ході «СВО» – Шойгу

Володимир путін вирішив стимулювати початок освітнього процесу на окупованих територіях за рахунок грошової винагороди – батькам виплатять по 10 тис рублів, якщо їх діти будуть вчитись. Міністр Шойгу заявив, що росія уповільнює темпи наступу для уникнення жертв серед мирних громадян. Також він звинуватив Україну у тактиці «випаленої землі» при веденні бойових дій. Небензя намагався завадити виступу Володимира Зеленського на засіданні Радбезу ООН – не вдало. Захарова вирішила прокоментувала День Незалежності України, заявивши, що дикі гримаси київскорежимного націоналізму, вирощеного на гроші західних ліберальних диктатур, увійдуть до підручників як чергова ганебна сторінка в історії Європи. Мединський порівняв сучасних російських солдат із радянськими предками у роки Великої Вітчизняної війни, які також боролися з нацизмом.

Президент росії володимир путін

Володимир путін намагається залучити до навчання дітей на окупованих територіях за рахунок грошових виплат – відповідне доручення опубліковано на сайті Кремля.

«Уряду Російської Федерації у взаємодії з органами виконавчої влади Донецької Народної Республіки, Луганської Народної Республіки, військово-цивільними адміністраціями Запорізької, Харківської та Херсонської областей забезпечити здійснення одноразової виплати у розмірі 10 тис. рублів одному з батьків (законних представників) дітей віком від 6 до 18 років (за умови досягнення дитиною віку 6 років не пізніше 1 вересня 2022 р.), які проживають на територіях Донецької Народної Республіки, Луганської Народної Республіки, Запорізької, Харківської та Херсонської областей, у разі якщо такі діти розпочали навчання у загальноосвітніх організаціях, розташованих на вказаних територіях, не пізніше 15 вересня 2022 року».

Міністр оборони росії Сєргєй Шойгу

Сєргєй Шойгу заявив, що росія спеціально сповільнила темпи наступу в рамках «СВО». «У ході спецоперації ми суворо дотримуємося норм гуманітарного права. Удари наносяться високоточною зброєю по об’єктах військової інфраструктури Збройних сил України – пунктах управління, аеродромах, складах, укріпрайонах, об’єктах військово-промислового комплексу. При цьому робиться все, щоб уникнути жертв серед мирних громадян, безумовно, це сповільнює темпи наступу, але ми йдемо на це свідомо», – заявив він.

Крім цього, він набрехав, що російські військові «на звільнених територіях організували системну роботу з налагодження мирного життя» та що українські війська нібито «застосовують тактику випаленої землі, грубо порушують міжнародні норми, діють як терористи». А постачання Заходом озброєння Україні, за словами Шойгу, нібито «множить кількість жертв і затягує військовий конфлікт на території цієї країни». Російський міністр оборони також заявив, що «Київ, побоюючись викриття, розправляється із власними солдатами, які здаються в полон».

Постійний представник російської федерації при ООН Василій Небензя

Василі Небензя був проти виступу Володимира Зеленського на РБ ООН 24 серпня по відеозв’язку, тому він попросив це питання поставити на голосування, але ніхто його не підтримав.

«Прикро, що члени Ради висловилися проти дотримання правил його роботи. Ми ще могли б зрозуміти логіку західних покровителів Києва, котрі готові пожертвувати не лише всіма українцями, покриваючи злочини режиму, а й роботою Ради Безпеки ООН. Однак ми вкрай розчаровані тим, що й інші члени, які, приходячи до Ради, беруть на себе зобов’язання дотримуватись її правил і захищати їх, сьогодні сприяли розмиванню її підвалин та практики. Закликаємо всі держави-члени звернути увагу на сьогоднішню ситуацію», – відреагував Небензя.

Речниця МЗС росії Марія Захарова

Марія Захарова вирішила прокоментувати День Незалежності України:

  • Сьогодні Україна мала б відзначати День незалежності, але натомість вийшов перформанс: Борис Джонсон прикрасив свою резиденцію соняшниками та гортензіями, а сам приїхав до Києва, Урсула фон дер Ляйєн прокричала фашистське гасло бандерівських колабораціоністів у своєму відеозверненні на тлі прапора Незалежної святковий твіт, а Джо Байден пообіцяв майже 3 млрд доларів на вбивство українців;
  •  Апогеєм всього цього Хеллоуїна стала обіцянка Зеленського не припиняти війну;
  • Трагікомізм ситуації у тому, що саме Зеленський став могильником українського суверенітету;
  • Замість святкового салюту – обстріл найбільшої атомної станції Європи;
  • Замість конфетті – протипіхотні міни-пелюстки у житлових районах Донецька;
  • Пройде не так багато часу, і дикі гримаси київскорежимного націоналізму, вирощеного на гроші західних ліберальних диктатур, увійдуть до підручників як чергова ганебна сторінка в історії Європи. А всі вищезгадані країни скоромовкою описуватимуть дії своїх політиків поточного моменту як такі, що «викликають жаль»;

Керівник делегації рф на переговорах з Україною Володимир Мединський

Представники різних національностей росії борються з українським неонацизмом також, як їхні радянські предки у роки Великої Вітчизняної війни, заявив голова РВІО Володимир Мединський 24 серпня журналістам на відкритті фотовиставки «Герої з вічно російським серцем.

«Нацистській ультранаціоналістичній збройній силі київського режиму протистоять усі народи нашої країни — великороси, малороси, жителі Кавказу, Сибіру, жителі нашого Поволжя. Ось у цьому сила росії», – заявив він.«У нас є російська цивілізація, у нас є російська душа, якої б національності хто не був. І ми бачимо, як із однаковим геройством борються за Росію, віддають життя представники різних національностей. Так і так буде, і, як говорили наші предки, на тому стояла і стоятиме російська земля», – додав він.