Робота по виробленню угоди щодо експорту українського зерна ведеться по лінії військових – Пєсков

У середу 13 липня російські політики не були надто активними у заявах та промовах щодо війни. Політики обмежились заявою Дмитра Пєскова, що процес домовленостей по експорту українського зерна ведеться по лінії військових. Леонід Слуцький з великою впевненістю доводив, що росія не утримує на своїй території 1,6 млн українців. А Дмитро Медведєв шукає кретинізм та русофобію в Європейському Союзі у зв’язку з подіями навколо транзиту товарів до Калінінградської області.   

Прес-секретар президента росії Дмитро Пєсков

Речник Кремля Дмитро Пєсков заявив, що робота з вироблення угоди про експорт зерна з України ведеться російськими військовими. «Робота ведеться по лінії військових, і інформація надаватиметься звідти в міру необхідності», – сказав він.

Крім цього, Пєсков прокоментував зареєстрований законопроєкт у Верховній Раді України про визнання Ічкерії: «Тут просто юридична безграмотність, бо такого суб’єкта  не існує. Тобто це просто юридичний казус такий», – заявив Пєсков.

 Заступник голови Ради Безпеки російської федерації Дмитро Медведєв

Медведєв прокоментував рішення ЄС щодо послаблення заборони транзиту товарів у Калінінградську область, але продовжує пов’язувати цю ситуацію виключно з русофобією, а не з військовою агресією. «ЄС неохоче визнав, що вимоги щодо транзиту до НАШУ Калінінградської області справедливі. Рідкісний випадок, коли кретинізм і печерну русофобію в Брюсселі перемогли просвіти розуму. Або… пробрав пронос від страху втратити вигідний транзит територією Росії», – заявив Медведєв. 

Член переговорної групи, депутат Держдуми Леонід Слуцький

Леонід Слуцький заперечує інформацію, що росія силою утримує на своїй території до 1,6 млн українських громадян. «Прекрасно усвідомлюючи, що київський режим може піти на провокації або розпочати масований наступ, росія почала приймати у себе жителів Донбасу. Їх необхідно було рятувати, тисячі людей прибули на російську територію, допомогу в розміщенні надавали багато регіонів, причому не лише прикордонні. Потім, вже під час спецоперації, російські військові відкривали коридори зі звільнених міст, але українські нацисти не давали мирним жителям скористатися ними. Люди в буквальному значенні слова шукали в Росії порятунку від можливої ​​загибелі»,- заявив Слуцький.

Він також заявив, що кількість заявок на отримання російського паспорту зростає, а указ путіна щодо спрощення даної процедури його отримання «виявився попаданням у больову точку для Києва». «Тим часом, кількість заявок на отримання російського громадянства від жителів звільнених територій зростає. Місцеве населення більше не хоче порівнювати себе з Україною. Заперечення цих фактів – нічим іншим, як відверта брехня. Прямо по Геббельсу», – додав Слуцький.