Ми маємо звернутися до міжнародних інститутів щодо неприпустимості “ядерного тероризму” з боку київської хунти – Слуцький

Взимку в компанії з росією набагато тепліше і комфортніше, ніж у гордій самоті з вимкненою газовою плитою та холодною батареєю - Медведєв
Російські політики активно виявляли занепокоєння ядерною загрозою на ЗАЕС, яку нібито здійснює України. МЗС росії заявляє, що українські війська обстрілюють електростанція та місто Енергодар дронами, а потім з реактивних систем залпового вогню та важких 155-мм гармат. У міністерстві запевнили, що очікують на комісію МАГАТЕ, приїзд якої раніше вже зірвала Україна. Володін з Слуцьким та Зюгановим так розпереживалися за ядерну загрозу, що збирають позачергове засідання Держдуми росії з приводу «ядерного тероризму київської хунти».
путін на нараді з питань розвитку суднобудівної промисловості закликає розвивати технологічний суверенітет, бо фактично він визнав, що у цій галузі росія сильно залежить від західних партнерів. (Напевно і не тільки в цій…) Ну і Діма Медведєв, спираючись на не названу соціологію, заявив, що громадяни ЄС не хочуть розривати контакти з росіянами. Також він закликав європейських сусідів до рішучих дій проти проти «недоумків» при владі і заявив, що їм з росією буде «набагато тепліше і комфортніше, ніж у гордій самоті з вимкненою газовою плитою та холодною батареєю».

Президент росії володимир путін

Під час наради з питань розвитку суднобудівної промисловості путін визнає ізольованість росії від технологій і закликає розвивати власний технологічний суверенітет. «Ситуація у світі, як ви знаєте, поведінка наших західних партнерів знову показала, що ми маємо більш активно розвивати власні компетенції в галузі суднобудування. Я вже багато разів про це говорив. Все імпортозамістити неможливо, та й не потрібно цього робити, але домагатися технологічного суверенітету за критичними позиціями суднового обладнання, за значними виробничими процесами і технологіями потрібно. Потрібно робити так, щоб якнайбільше операцій з обладнання, дообладнання, ремонту суден проводилося саме в нашій країні», – заявив він.

Заступник голови Ради Безпеки російської федерації Дмитро Медведєв

Дмитро Медведєв заявляє, що країни ЄС змагаються у своїй русофобії, але за підсумками «соцопитувань» виявляється, що мешканці Західних країн не хочуть рвати зв’язки з росією.

«Уряди європейських держав, особливо процвітають у цьому жебраки прибалти, шалені поляки і фіни, які біжать до НАТО, змагаються, хто зліше розповість про своє бажання порвати з Росією всі відносини. Буквально: росіян зневажаємо і нікуди не хочемо пускати. Візи скасувати. Книги забути. Картини побачити. Музику почути. Газ і нафту – не братимемо. Хоча ні… з останнім складніше, особливо в очікуванні холодної зими. Але поки що всі європейські політики намагаються триматися струнко – жодних зв’язків із росіянами. Відтепер і назавжди! А ось звичайні громадяни, судячи з підсумків соцопитувань, здоровий глузд не втратили. Більше половини жителів країн ЄС зовсім не палають бажанням рвати контакти з Росією. Бажають повноцінних стосунків, як було раніше. Нормальних особистих контактів, російських енергоносіїв у котельнях, нашого ринку для своїх товарів, успішної торгівлі, наших туристів у своїх музеях та кафе», – заявив він.

Крім цього, Медведєв, знов звертаючись до «соцопитувань», заявляє, що більшість мешканців країн ЄС не підтримують антиросійські санкції. «Мозки їм, звичайно, засрали знатно. Але є межа натиску фекалій у пропагандистській фановій трубі. Далі громадська свідомість починає задихатися в міазмах цинічної брехні, що ллється смердючим потоком на голови втомлених європейців. Коли, як за Оруеллом, холод у батареях – це тепло європейської солідарності, а зростання цін на продуктових магазинах – мінімальна плата збереження європейської демократії, що може загинути від асфіксії в обіймах російського ведмедя. У військових діях на боці київського режиму категорично не хочуть брати участь від трьох чвертей до 90 відсотків громадян ЄС. Хоча, судячи з соціологічного опитування, цього все-таки не виключають дебілі європейські політики. І антиросійські санкції (теж за даними опитувань) підтримувати не готові більше половини, а в деяких державах і дві третини їх мешканців. Тим більше, що підтримка пропонується суто за свій, особистий рахунок. Причому все це марення – від економії на кремації тіл до прання туалетного паперу – заради того, щоб покарати далеку «дрімку Росію», яка жодному з громадян ЄС своєю операцією в Україні нічим не зашкодила. І обиватель нарешті починає замислюватися: чому він має платити за чужі гріхи?», – сказав він.

Політик також заговорив, що і росія хоче мирної взаємодії з громадянами ЄС. «Ми, звичайно, хочемо мирної співпраці, торгівлі, обмінів та інших нормальних для всіх речей. Ні від кого не закриваємось, підтримуємо будь-які здорові пропозиції. Щоправда, у свою чергу хотіли б побачити, як громадяни Європи не просто висловлюють тихе невдоволення діями своїх урядів, а й кажуть щось виразніше. Наприклад, закликають їх до відповіді, караючи за явну дурість. Тим більше, якщо «плата за європейську демократію» – холод у квартирах і порожні полиці в холодильниках, така «демократія» – для божевільних. Саме тому чотири кабінети міністрів у Європі за короткий термін у відставку вже пішли. Туди їм і дорога. І це вочевидь не кінець. Голоси виборців – потужний важіль впливу навіть на найвідмороженіших політиканів», – наголосив Медведєв.

Ну і Медведєв закликав європейських сусідів до рішучих дій проти «недоумків» при владі і натякнув на енергетичний шантаж, що нібито з росією їм буде тепліше. «Так дійте, європейські сусіди! Не мовчіть. Закличте своїх недоумків до відповіді. І ми вас почуємо. Вигода очевидна – взимку в компанії з Росією набагато тепліше і комфортніше, ніж у гордій самоті з вимкненою газовою плитою та холодною батареєю», – заявив він.

Голова Держдуми Росії Вячеслав Володін

Голова Держдуми підтримав пропозицію лідера КПРФ Геннадія Зюганова обговорити на позачерговому засіданні Ради НД обстріл Запорізької АЕС. «Згодний з керівником фракції КПРФ Геннадієм Андрійовичем Зюгановим, що консолідація суспільства у підтримці спеціальної військової операції в Україні має вирішальне значення», – заявив В’ячеслав Володін.

За його словами, зараз у Донецькій та Луганській народних республіках працюють понад 70 депутатів, які ведуть прийом громадян, надають на місці допомогу людям, а профільні комітети готують пропозиції щодо гармонізації законодавства та формування спільного правового простору. «До кінця тижня обговоримо з керівниками фракцій пропозицію Геннадія Андрійовича про додаткове засідання Ради Державної Думи і в понеділок визначимося», – додав Володін.

Член переговорної групи, депутат Держдуми Леонід Слуцький

Леонід Слуцький звинувачує у ядерному шантажу Київ і заявляє, що переговори у Львові не дали ніяких гарантій з цього приводу. «Обстановка навколо Запорізької АЕС лише розжарюється. І переговори у Львові наразі не дали чітких гарантій припинення «ядерного шантажу» з українського боку. Київ як мантри повторює брехливі звинувачення проти росії, повністю спотворюючи картину того, що відбувається сьогодні в Запоріжжі», – заявив Слуцький.

Він також підтримав позачергове засідання Держдуми росії з приводу «ядерного шантажу України»». «У такій ситуації звіряння годинника дійсно необхідне. І цілком можливо, у форматі позачергової Ради Думи. Голова Державної Думи В’ячеслав Володін вже заявив, що у понеділок обговорить із лідерами парламентських фракцій можливість проведення такого засідання. Готовий виступити «за» скликання позачергового засідання Ради Думи. Ми маємо чітко позначити свою позицію та, можливо, звернутися до міжнародних інститутів та парламентів країн світу щодо безпеки атомних об’єктів та неприпустимості «ядерного тероризму» з боку київської хунти», – сказав він.

Заступник директора ДІП МІД росії Іван Нечаєв

На брифінгу МЗС росії Нечаєв звинуватив Україну в облаштуванні військових позицій в освітніх закладах. «Українські війська та неонацистські угруповання застосовують неприпустимі методи ведення бойових дій, використовують мирних громадян як «живий щит». Напередодні початку навчального року особливо цинічними є факти облаштування у школах та дитячих садках бойових позицій та обстрілів освітніх установ», – заявив він.

Крім цього, Нечаєв звинуватив Україну в обстрілах Запорізької АЕС. «З середини липня українські формування щодня обстрілюють Запорізьку АЕС та прилеглі території, включаючи місто Енергодар. Спочатку українці атакували станцію дронами, потім стали бити з реактивних систем залпового вогню та важких 155-мм гармат, які постачають США. Жертвами дій Києва можуть стати не лише жителі України, а й багатьох інших країн Європи. Щоб запобігти ядерній катастрофі, необхідно змусити українські підрозділи припинити обстріл», – зазначив він.«Те, що відбувається сьогодні в Україні, злочинні діяння української влади та націоналістичних формувань підтверджують абсолютну правильність цілей та завдань спеціальної військової операції. Лише після їх досягнення можуть бути гарантовані мир, стабільність та безпека у регіоні», – підсумував він.