Куратори Києва працювали виключно на зрив місії МАГАТЕ – Захарова

Голова державної думи рф володін заявляє, що незабаром відбудеться публічний суд над українськими військовополоненими. За його словами перед судом мають постати військові злочинці, які вбивали, ґвалтували, знищували та тримали у страху мирне населення Донбасу. У свою чергу постійний представник росії в ООН небензя заявив, що у смерті Дар’ї Дугіної винні українські націоналісти. 

Міністр закордонних справ російської федерації сєргєй лавров

Загальні наративи Кремля:

 • Ситуація у світі стає все більш напруженою і складною в результаті курсу Заходу під керівництвом Сполучених Штатів на встановлення однополярного світопорядку. Цей агресивний і, по суті, неоколоніальний курс проявляється у регіоні Близького Сходу та Півночі Африки, в обстановці в Україні та навколо неї та й загалом на пострадянському просторі;
 • Саме на цій міцній міжнародно-правовій основі Росія виявляє солідарність із САР у боротьбі з тероризмом та за відновлення територіальної цілісності Республіки. Як зустрічний крок і чергове підтвердження прихильності до згаданих мною принципів Сирія також солідарна з нашою країною у зв’язку з проведенням спеціальної військової операції. Оцінили визнання Дамаском у червні ц.р. незалежності та суверенітету Донецької Народної Республіки та Луганської Народної Республіки;
 • Співрозмовники докладно обговорили обстановку навколо Запорізької АЕС та можливості для організації відвідування станції місією МАГАТЕ. С.В.Лавров зазначив, що київський режим продовжує обстрілювати найбільшу в Європі атомну станцію і прилеглу до неї територію, наражає на небезпеку ядерної катастрофи все європейське населення за явного потурання своїх закордонних спонсорів.

Речниця міністерства закордонних справ російської федерації марія захарова

Загальні наративи Кремля:

 • Заяви П.Врублевського вкотре доводять терористичну, антилюдську сутність київського режиму, особливо на тлі недавнього вбивства українськими спецслужбами російської журналістки Д.О.Дугіної. Неможливо уявити, як посол – особа, яка покликана зміцнювати двосторонні відносини, – відкрито займається підривом міжнаціональної згоди в країні перебування, закликаючи знищувати громадян цієї країни за національною ознакою. Виразне мовчання з боку Києва щодо цих закликів дуже показове, інакше як схваленням це не назвеш;
 • Висловлюємо глибокий жаль, що місія досі не відбулася. Як відомо, це – плачевний підсумок неохайних ігор з боку Секретаріату ООН. Якщо зараз колеги на Заході, включаючи Париж, вважають, що справа йде до практичного здійснення такого відповідального заходу, то це важлива і позитивна зміна їхнього підходу.
 • До цього часу куратори Києва працювали виключно на зрив місії МАГАТЕ, підігруючи постійним провокаціям київського режиму, включаючи небезпечні обстріли ЗАЕС.
 • Росія, як ніхто інший, зацікавлена ​​в тому, щоб представники МАГАТЕ опинилися на станції, на власні очі побачили руйнівні наслідки її обстрілів українською стороною і дали об’єктивну – жорстку – оцінку того, що відбувається. Закликаємо західні країни припинити потурати геополітичним амбіціям та примхам режиму В.Зеленського, а на передній план поставити інтереси ядерної безпеки.
 • Подальше потурання українським обстрілам ЗАЕС не просто злочинне, воно може виявитися пострілом у голову. Сподіваємося, що в Парижі це розуміють і зуміють нарешті обсмикнути свого «клієнта», що зарвався, в Києві.

Глова державної думи російської федерації вячеслав володін

Загальні наративи Кремля:

 • Незабаром відбудеться трибунал над нацистами. Перед ним мають постати військові злочинці, які вбивали, ґвалтували, знищували та тримали у страху мирне населення Донбасу.Важливо, щоб судове засідання було публічним. Усі на нього чекають.
 • Окрім Президента України Зеленського, який вважає це неприйнятним. Більше того, називає «останньою межею» у питанні переговорів із Росією. Йому та київському режиму є чогось боятися.
 • Саме він та його оточення віддавали накази бомбити, стріляти та вбивати мирних громадян: старих, жінок, дітей. Тому Зеленський робить все, щоб трибуналу не було, погрожуючи відмовою від мирного врегулювання. Вкрай важливо, щоб судовий процес відбувся. Світова спільнота має знати про злочини київського режиму проти людства.

Заступник голови Ради безпеки Російської Федерації дмітрій мєдвєдєв

Загальні наративи Кремля:

 • Київський режим продовжує винаходити собі певні «гарантії безпеки» на майбутнє.
 • То зустріч із окремими незначними сусідами під головуванням забутих відставників на цю тему проведуть, то знову про НАТО згадають. Всім зрозуміло, що ніякі сусіди їм жодних гарантій дати не можуть, навіть якщо люто ненавидять Росію. А до НАТО Україну тепер ніхто не прийме. В Альянсі хоч і русофоби, але не самогубці. І це прямий результат спеціальної воєнної операції.
 • Гарантії безпеки міг дати лише договір із Росією. Але українська влада, простимульована західними грошима та ракетами, від нього відмовилася. Тож із гарантіями дуже кисло. І останнє. Київський режим розуміє, що саме для нього (нинішніх керівників України) жодних гарантій безпеки взагалі немає і не може бути. Гарантій світлого майбутнього Зеленському товариші навіть США не запропонують. Немає сенсу. Нині в Україні заробляє фірма Joseph Robinette Biden & Sons. Це незабаром закінчиться. Адже американці закоренілі егоїсти і працюють тільки на себе. Тому нова команда без вагань зіллє корупційну українську тему у сортир історії разом із її фігурантами.

Постійне представництво російської федерації в ООН 

васілій небензя

Загальні наративи Кремля:

 • З минулого засідання Ради щодо Запорізької АЕС пройшло близько двох тижнів. За цей час ситуація із ядерною безпекою на ній ще більше деградувала. Збройні сили України продовжують практично щодня обстрілювати територію станції та міста Енергодару, створюючи реальний ризик радіаційної аварії на ЗАЕС із катастрофічними наслідками для всього європейського континенту;
 • Те, що київський режим не припиняє атаки на станцію, є прямим наслідком злочинного потурання з боку його західних покровителів. На минулому засіданні жодної західної делегації не вистачило рішучості засудити обстріл станції з боку ЗСУ та закликати київський режим їх припинити. Не знайшлося такої сміливості й у європейських столицях. Звідти лише звучать абсурдні заклики до Росії припинити якісь «недавні дії навколо ЗАЕС» Таке відчуття, що наші колеги існують у якійсь своїй паралельній реальності, в якій російські військові самі обстрілюють станцію, яку охороняють, та ще й з американських систем. Апофеозом цього абсурду стали нещодавні заяви британського парламентаря Т.Еллвуда та члена Палати Представників США А.Кінзінгера, що обстріли ЗАЕС можуть стати приводом для залучення ст.5 Північноатлантичного договору;
 • При цьому в західних ЗМІ розкручуються висновки американського Агентства з контролю над озброєнням та роззброєнням про те, що нічого страшного для населення Західної Європи в обстрілах ЗАЕС і навіть гіпотетичної аварії немає – мовляв, масштабної катастрофи не буде, станція має витримати удар ракет, а якщо й не витримає – радіоактивна «мова» до країн Західної Європи не дістанеться. Те, що навіть за найменш руйнівного сценарію постраждає, як мінімум, населення Запорізької області, наші західні колеги, мабуть, готові за традицією віднести до «супутньої шкоди». Мабуть, у цьому проявляється їхня турбота про права людини та «людиноцентричну» безпеку, про яку західні делегації так довго вчора розмірковували на засіданні Ради;
 • Таке цинічне ставлення до населення України – ще одне свідчення того, що західних кураторів Києва анітрохи не турбує його доля, і вони готові боротися «до останнього українця».
 • Катастрофи внаслідок обстрілів ЗАЕС з боку ЗСУ поки що вдається уникнути лише завдяки спільній злагодженій роботі працівників станції, пожежних та аварійних розрахунків та російських військовослужбовців, які надавали їм всебічну екстрену допомогу. Це підтверджує, що на станції здорова робоча атмосфера і ніхто нікого не пригнічує.
 • Попри хибні заяви київського режиму та його кураторів, Росія не розміщує на території ЗАЕС важкі озброєння і не використовує станцію у військових цілях. Міноборони Росії готове подати МАГАТЕ знімки високого дозволу, на яких видно, що зброя, тим паче важка, на території станції не розміщується.
 • На закінчення я хотів би привернути увагу членів Ради до трагедії, яка трапилася 20 серпня в Підмосков’ї. Було підірвано автомобіль, за кермом якого знаходилася відомий незалежний журналіст, військовий кореспондент та політолог Дар’я Дугіна.
 • Нашими компетентними органами триває слідство. Попередньо ними встановлено, що за цим жахливим злочином стоять українські спецслужби. Встановлено особу його безпосередньої виконавиці, пов’язаної з націоналістичним батальйоном «Азов». Їй вдалося втекти від правосуддя на території Естонії.
 • Дар’ї Дугіній було 29 років. Її життя обірвалося у самому розквіті. Через свою професійну діяльність журналіст уже давно був на прицілі в українських націоналістів. Ось її фото із сумнозвісного сайту «Миротворець», про який ми неодноразово говорили. Вони відрито бравують її вбивством – як бачите, фото Дарії перекреслено із написом «ліквідовано». Наголошуємо, що цей злочин засудив офіційний представник Державного департаменту США.