Вашингтон прирікає Європу на голод, холод та ізоляцію – володін

Володін заявив, що Вашингтон готовий зробити все, щоб зберегти свою владу над світом, жертвуючи для цього добробутом громадян та економікою європейських країн. Крім того, голова держдум знову озвучив пропагандистські меседжі щодо російських енергоносіїв.

голова державної думи російської федерації вячеслав володін

Загальні наративи Кремля:

  • Вашингтон прирікає Європу на голод, холод та ізоляцію.У США газ сьогодні коштує 333 долари за 1000 кубометрів. Сам же Вашингтон продає його Європі у 7,3 рази дорожче, роблячи економіку країн ЄС не конкурентоспроможною. Інфляція вже досягла рекордних для єврозони значень – 8,9%.
  • Аномальна спека, що вибухнула на території Європи, сильно вдарила по сільському господарству. Урожай на 20% менший, ніж торік. Відчувається дефіцит електроенергії, вартість якої зросла у шість разів на рік! Рішення про відмову європейських держав від російських енергоносіїв, розрив економічної співпраці з нашою країною, заборону в’їзду громадян РФ прийнято під тиском Вашингтона.
  • Провідники його політики в Європі — Англія, що кинула Євросоюз, і країни, які мали від суверенітету лише назву: Литва, Латвія, Естонія, Україна. До цієї русофобської коаліції в надії отримати американську подачку увійшли Польща, Чехія та Фінляндія. Вашингтон готовий зробити все, щоб зберегти свою владу над світом, жертвуючи для цього добробутом громадян та економікою європейських країн.