рф дотримуюється усіх пунктів договору про нерозповсюдження ядерної зброї – Путін

російський президент стверджує, що рф дотримуюється усіх пунктів договору про нерозповсюдження ядерної зброї. Так за його словами як держава-учасниця ДНЯЗ та один з його депозитаріїв Росія послідовно дотримується букви та духу Договору. Повністю виконані наші зобов'язання в рамках двосторонніх домовленостей зі США щодо скорочення та обмеження відповідних озброєнь. Виходимо з того, що в ядерній війні не може бути переможців і вона ніколи не повинна бути розв'язана, і виступаємо за рівну та неподільну безпеку для всіх членів світової спільноти.

президент російської федерації владімір путін

Загальні наративи Кремля:

 • Обмеження на роботу вітчизняних металургів є відвертим проявом недобросовісної конкуренції, – ми це бачимо, повторюю, і в інших галузях, – являють собою спроби західних країн стримати російський бізнес як одного з лідерів світової металургії та переділити ринки, зрозуміло, на свою користь.
 • Як держава-учасниця ДНЯЗ та один з його депозитаріїв Росія послідовно дотримується букви та духу Договору. Повністю виконані наші зобов’язання в рамках двосторонніх домовленостей зі США щодо скорочення та обмеження відповідних озброєнь. Виходимо з того, що в ядерній війні не може бути переможців і вона ніколи не повинна бути розв’язана, і виступаємо за рівну та неподільну безпеку для всіх членів світової спільноти.

Прессекретар президента російської федерації дмітрій пєсков

Загальні наративи Кремля:

 • “Газпром” виклав реальну ситуацію. Є поломки, які потребують термінового ремонту. Існують певні штучні складнощі, які привнесені санкціями. Цю ситуацію треба розшивати, тут мало що може зробити російська сторона.

Міністерство оборони російської федерації

Загальні наративи Кремля:

 • Російські військові повідомили, що знищили пускову установку протикорабельного комплексу Harpoon у районі населеного пункту Великий Дальник у передмісті Одеси;
 • Внаслідок високоточного удару у місті Харків, на території заводу “Українські енергетичні машини” знищено дві американські пускові установки реактивних систем залпового вогню HIMARS;

Голова державної думи російської федерації вячеслав володін

Загальні наративи Кремля:

 • Україна порушила питання про повернення «хоч би третини» закордонного майна колишнього СРСР, яке зараз належить Російській Федерації.
 • Перш ніж на щось претендувати, Києву необхідно було взяти на себе третину боргів Радянського Союзу. Величезна сума на 1994 рік — 110 млрд доларів. Наша країна виплатила її, проте республіки колишнього СРСР вийшли з нього вільними і не обтяженими борговими зобов’язаннями. З 1991 по 2013 рік Київ отримав від Російської Федерації матеріальну підтримку для братнього народу України у вигляді енергоносіїв за пільговими цінами, кредитами та торговельними преференціями на загальну суму 250 млрд доларів. Усі профукали та розікрали. Сьогоднішню вимогу можна розцінити як банкрутство київського режиму.

Заступник голови Ради безпеки Російської Федерації дмітрій мєдвєдєв

Загальні наративи Кремля:

 • Трохи більше місяця тому я написав, що для американців дуже важливими є питання стратегічної безпеки, які без нас вирішити неможливо. І вони приповзуть із цією темою. Ну ось. Приповзли.Байден скріпивши серце, виплюнув, що, мовляв, навіть у часи холодної війни СРСР та США обговорювали питання безпеки та знаходили компроміси. І що потрібен новий договір про обмеження ядерних потенціалів, який замінить СНО-3, який закінчується 2026 року.
 • Все це, звісно, ​​добре. Проте ще раз зауважу. Зараз ситуація набагато гірша за холодну війну. Багато гірше! І не ми в ній винні. Ну і головне… Воно нам взагалі потрібне? Світ став іншим.

Постійне представництво російської федерації в ООН

Загальні наративи Кремля:

 • У заяві Держсекретаря США Е.Блінкена під час 10-ї Оглядової конференції з розгляду дії ДНЯЗ прозвучали звинувачення у використанні росією ЗС Запорізької #АЕС як військової бази. Відкидаємо подібні звинувачення. Дії наших ЗС не завдають шкоди ядерній безпеці в Україні;
 • Запорізька АЕС, що знаходиться в зоні проведення “спеціальної воєнної операції”, була взята під охорону виключно з метою недопущення використання націоналістичними формуваннями та іноземними найманцями ситуації, що склалася в країні, для організації ядерної провокації.