Луганська область “звільнена” – Шойгу

Президент РФ Володимир Путін цього разу не надсилатиме керівництву США привітання з Днем незалежності, оскільки цей рік став кульмінацією недружньої політики Вашингтона щодо РФ - Пєсков.
Міністр оборони російської федерації Сєргєй Шойгу доповів путіну, що Луганська область “звільнена”. У свою чергу глава МЗС росії Лавров продовжує наратив, що росія не винна у можливій світовій продовольчій кризі, а Україна сама замінувала порти. 

президент російської федерації владімір путін

Загальні наративи Кремля:

  • Підрозділи, які брали участь в активних бойових діях і досягли успіху, перемоги на Луганському напрямку, безумовно, мають відпочити, наростити свої бойові можливості. А інші військові з’єднання, включаючи і угруповання «Схід», угруповання «Захід», повинні виконувати свої завдання за раніше затвердженими планами, за єдиним задумом, і сподіваюся, що все на їхніх напрямках відбуватиметься так само, як і на Луганському відбувалося до сьогодення часу.

Прессекретар президента російської федерації Дмітрій Пєсков

Загальні наративи Кремля:

  • Президент РФ Володимир Путін цього разу не надсилатиме керівництву США привітання з Днем незалежності, оскільки цей рік став кульмінацією недружньої політики Вашингтона щодо РФ.

Міністр закордонних справ російської федерації Сєргєй Лавров

Загальні наративи Кремля:

  • Багаторазово вже викладали нашу позицію щодо суті зернової проблеми: неприйнятні спроби штучного створення такої кризи. Проблеми з вивезенням нашого зерна та добрив відсутні, за винятком труднощів, що виникли внаслідок західних санкцій, які піддали незаконним обмеженням питання щодо фрахту, оплати заходів відповідних суден у порти тощо;
  • Зерно, яке застрягло в українських портах, знаходиться там через відмову Президента В.О.Зеленського та його команди розмінувати територіальні води, які українці самі і замінували.

Міністр оборони російської федерації Сєргєй Шойгу

Загальні наративи Кремля:

  • З 19 червня з’єднаннями та військовими частинами угруповання військ «Центр» під командуванням генерал-полковника Лапіна у взаємодії з підрозділами другого корпусу народної міліції Луганської Народної Республіки та за підтримки південного угруповання військ під командуванням генерала армії Суровікіна успішно проведено наступальну операцію зі звільнення території луганської народної республіки.

Голова державної думи російської федерації Вячеслав Володін

Загальні наративи Кремля:

  • Розміщення баз НАТО не захистить ні Фінляндію, ні Швецію. Навпаки. Поставить під удар мешканців міст, де перебуватиме військова інфраструктура.