Є 100% впевненість, що Україна стане членом Європейського Союзу

Володимир Зеленський заявив, що ситуація йде до перемоги. Дмитро Кулеба після саміту ЄС зазначив, що тепер є 100% впевненість, що Україна стане членом Європейського Союзу. За інформацією міністра оборони, росія готує серію провокацій на території Білорусі. Секретар РНБО зазначив, що Україна знала, що росія нападе, але не очікувала, що цей напад буде з території Білорусі. Сергій Кислиця взяв участь у засіданні Радбезу ООН, яка своїм рішенням спростовує усі закиди російської пропаганди про “біологічну зброю в Україні”. Михайло Подоляк закликав ЗМІ перевіряти інформацію, яку вони публікують про хід переговорів.

Володимир Зеленський

Ми вже досягли стратегічного перелому і йдемо до нашої перемоги. Про це зазначив у своєму зверненні Президент Володимир Зеленський.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба

Очільник МЗС Дмитро Кулеба зазначив, що після саміту ЄС, який відбувся 10-11 березня у Версалі, тепер є 100% впевненість, що ми станемо членом ЄС. Кулеба визнав, що підсумки саміту є до певної міри неоднозначними, оскільки Україна хотіла би отримати політичне визнання статусу кандидату вже на цій зустрічі лідерів ЄС.

“Однак якщо порівняти з нашими очікуваннями три тижні тому, то те, що відбулося минулої ночі – це революція, яка ставить наше членство у ЄС на рейки. Нас поставили на рейки і наш потяг поїхав у бік Європейського Союзу”, – пояснив міністр.

Міністр оборони України Олексій Резніков 

Міністр оборони звернувся до білорусів, що за інформацією українських спецслужб росіяни на території Білорусі планують серію кривавих провокацій. Це буде здійснено з метою, щоб втягнути Білорусь у прямий воєнний конфлікт з Україною на стороні Росії. 

“За 15 днів війни українські війська знищили понад 12 тис. російських солдатів. Не дозвольте втягти свою країну у цю війну! Збережіть життя своїх близьких! Не дайте Кремлю знищити майбутнє Білорусі!” – зазначив міністр.

Постійний представник України в ООН Сергій Кислиця

11 березня відбулося засідання Радбезу ООН, який своїм рішенням спростував усі закиди російської пропаганди про “біологічну зброю в Україні”. 

“Скликавши цю зустріч держава-агресор знову вистрілила собі в ногу. Україна працює системою охорони здоров’я, яка повністю відповідає її міжнародним зобов’язанням, та в повній співпраці з усіма відповідними міжнародними організаціями. Решта – купка божевільного бреду від Путіна та його прихвостней, в тому числі і місія РФ при ООН” – зазначив Сергій Кислиця. 

Крім цього, дипломат засудив акту російської агресії на території України. У тому числі, ракетні обстріли житлових районів та цивільних об’єктів інфраструктури, що призвело до загибелі тисяч мирних жителів. 

Секретар РНБО Олексій Данілов

В ефірі “Радіо Свобода” секретар РНБО Олексій Данілов зазначив, що українська влада готувалася до війни з російською федерацією, але не очікував, що атаки почнуться з Білорусі. 

Секретар РНБО зазначив, що українців не можна було інформувати про підготовку до війни та її ймовірний початок найближчим часом, оскільки це б сприяло б поширенню паніки та падінню економіки, що було однією з тактик росії. 

Член переговорної групи України з рф Михайло ПодолякРадник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк зазначив, що останнім часом багато у ЗМІ читає про переговорні “ультиматуми” Росії про статуси, території, мови, нацифікації – тощо, викликає лише подив. “Будь ласка, перестаньте “їсти” в таких обсягах російську пропаганду, яку через наївність передруковують наші Дзеркала” – написав у себе Подоляк у Twitter.