Українські переговорники працюють над тим, щоб найближчим часом відбулася зустріч президентів України та росії

Володимир Зеленський наголосив, що українські переговорники працюють над тим, щоб найближчим часом відбулася зустріч президентів України та росії, а Україна у переговорному процесі отримала необхідний результат. Кулеба наголошує на необхідності продовжувати економічний тиск на росію. Резніков наголосив, що посилення ППО та ПРО – зараз єдиний пріоритет, над яким міністерство оборони працює цілодобово. Сергій Кислиця зазначив, що ОБСЄ має докласти зусиль для депутінізації росії. Михайло Подоляк коментуючи переговори зазначив, що РФ хоч і усвідомлює всю безглуздість своїх агресивних дій, проте залишається в ілюзії, що терор мирного населення - є правильною стратегією.

Президент України Володимир Зеленський 

У своєму зверненні Володимир Зеленський зазначив, що щоденно у відеоформаті говорять представники делегацій України та Росії. “У нашої делегації завдання чітке – зробити все, щоб відбулася зустріч президентів. Зрозуміло, що це складна історія. Тяжкий шлях. Але шлях потрібний. І наша мета – щоб у цій боротьбі, у цій переговорній складній роботі, Україна отримала необхідний результат. Необхідний для нас, для миру і для безпеки” – зазначив Президент. 

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба

Україна вважає, що безпрецедентні санкції, запроваджені Заходом, ще не є приводом не посилювати економічний тиск на Росію. Про це сказав на брифінгу голова Українського МЗС Дмитро Кулеба. Кулеба визнав, що санкції, запроваджені Заходом, та також більшістю компаній, крім тих, які не хочуть йти з російського ринку, є болючими для Росії, однак для економічного удару по Росії тиск треба підвищувати.

Міністр оборони України Дмитро Резніков

У своєму зверненні міністр оборони Дмитро Резніков зазначив, що ворог втрачає впевненість та Україна обов’язково переможе. Крім цього, очільник міноборони зазначив, що українська армія здобула ряд важливих перемог. Посилення ППО та ПРО – зараз єдиний пріоритет, над яким міністерство оборони працює цілодобово.

Постійний представник України в ООН Сергій Кислиця

ОБСЄ має підтримати депутінізацію росії та її поступове повернення до міжнародного права в постпутінську епоху. Таку думку висловив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця на засіданні Ради Безпеки ООН, присвяченому співпраці ООН та ОБСЄ.

Сергій Кислиця наголосив на важливості реєстрації всіх воєнних злочинів і злочинів проти людяності, скоєних рф у війні проти України, а також привітав задіяння для цього всіх механізмів, про які говорили на засіданні Радбезу.

Член переговорної групи України з рф Михайло Подоляк

“Переговори. 4-й раунд. Про мир, припинення вогню, негайне відведення всіх військ і гарантій безпеки. Важка розмова. РФ хоч і усвідомлює всю безглуздість своїх агресивних дій, проте залишається в ілюзії, що 19-денне насильство над мирними містами – правильний вибір стратегії” – прокоментував результати зустрічі, яка відбулася 14 березня у відеоформаті, Подоляк у себе в Twitter.

В іншому повідомленні політик зазначив, що у перемовинах взято технічну паузу до 15 березня. Для додаткової роботи в робочих підгрупах й уточнення окремих визначень. Перемовини тривають.