Захід затягує агонію київського русофобського неонацистського режиму – Небензя

Російські політики продовжують боротися з накладеними санкціями, проте вважають, що у всьому винний Захід та неонацизм в Україні. Володимир путін наголошує на політично мотивованих санкціях, а Пєсков не знає, що робити з транспортною блокадою Калінінградської області. Захарова, Мединський та Небензя у заявах наполягають на вигодованому західними партнерами неонацизмі в Україні та корумпованій русофобській українській політиці. 

Президент росії володимир путін

Президент росії володимир путін вважає, що накладені санкції мають політичне підгрунтя. Про це він заявив у вітальній промові на саміті БРІКС (геополітична спільнота, що складається з росії, Індії, Китаю, Бразилії та ПАР). «Постійно вводяться нові й нові політично мотивовані санкції, посилюються механізми тиску конкурентів. Відбувається свідомий злам коопераційних зв’язків, руйнуються транспортно-логістичні ланцюжки. І все це суперечить здоровому глузду та елементарній економічній логіці, шкодить інтересам бізнесу в глобальному масштабі, негативно позначається на благополуччі населення, по суті, всіх країн», – сказав путін.

Коментар ОПОРИ: санкції західних країн були накладені на росію виключно внаслідок військової агресії проти України.  

Путін зауважив, що товарообіг з державами «п’ятірки» виріс на 38%. «Помітно зростають обсяги поставок російської нафти до Китаю, Індії. Динамічно розвивається співробітництво у сфері сільського господарства. Росія експортує до держав БРІКС значні обсяги добрив. Російські IT-компанії розширюють свою діяльність в Індії та Південній Африці, а наші супутники забезпечують телемовлення вже 40 мільйонів жителів Бразилії… У цілому нині хочу відзначити, що у Росії вживаються комплексні заходи, створені задля зниження негативного впливу санкцій, зміцнення наших торговельно-інвестиційних зв’язків із усіма зацікавленими державами», – промовив путін.

Прес-секретар президента росії Дмитро Пєсков

Дмитро Пєсков заявив у російських ЗМІ, що влада продовжують обговорювати заходи у відповідь на транспортну блокаду Калінінградської області. «Ми впевнені, що незаконні санкції в даній ситуації абсолютно не застосовні, вони суперечать усім основним документам», – сказав Пєсков. «Після того, як ми уважно все зважимо, можна будемо про щось говорити», – додав він.

Речниця міністерства закордонних справ росії Марія Захарова

Речниця МІДу росії Марія Захарова у середу 22 червня провела брифінг, де торкнулась питання ситуації в Україні. За словами речниці події в Україні роблять ще більш актуальними цілі та задачі, поставлені керівництвом Росії у зв’язку з проведенням спеціальної військової операції. Захарова заявила, що:

– в Україні неонацизм, вигодуваного за десятиліття західними «партнерами»;

– українські збройні формування, відступаючи з поля бою, влаштовують справжній терор проти мирного населення;

– фіксуються випадки навмисного взяття заручників для їхнього розміщення на позиціях українських націоналістів;

– в Україні посилюються політичні репресії проти незгодних;

– триває політика насильницької українізації та гонінь на все російське;

Керівник делегації рф на переговорах з Україною Володимир Мединський

Володимир Мединський заявив, що українська влада прагне стерти всю пам’ять про Другу світову війну, перепрограмувати свідомість народу. «Для київського режиму героями є не герої Брестської фортеці, для них героями є ті, хто боровся за фашистів у тій чи іншій формі, колабораціоністи, Шухевича, Бандери, дивізії СС «Галичина». Тому що 9 Травня, я нагадаю, там не є державним святом, на території України зовсім, а 22 червня не є Днем пам’яті. Бо вони зносять пам’ятники Жукову, Рокосовському, генералу Ватутіну. Тому що вони хочуть забути всю пам’ять про Другу світову війну, повністю перепрограмувати, переписати свідомість українського народу», – сказав Мединський.

Постійний представник російської федерації при ООН Василій Небензя

Російські дипломати продовжують звинувачувати Захід у подіях, які відбувають в Україні. Представник рф в ООН Василій Небензя заявляє, що Захід несе пряму відповідальність за українську кризу і постачання зброї лише затягує агонію неонацистського режиму.

 «Захід, який накачує Україну зброєю, несе пряму відповідальність за затягування української кризи, загибель мирного населення, а також українських військовослужбовців, яких корумпована українська верхівка кидає на передову як гарматне м’ясо. Захід може лише затягнути агонію київського русофобського неонацистського режиму, але ніколи не зупинити її. Режим був приречений ще у 2014 році. Мільйони українців чекають на звільнення від нього, про що можна зробити висновок із ставлення людей до російських військ на звільнених територіях», – Сказав небензя.