Єврочиновники готові узаконити вульгарну експропріацію – Слуцький

Середа 6 липня у заявах російських політиків відзначилась обуренням імовірної конфіскації активів рф в Європі, притягненням до відповідальності росії та війною з усім західним світом. Леонід Слуцький обурився розробкою механізму передачі російських заарештованих коштів на українські потреби з відбудови країни, звертаючись в офіційній заяві до правової бази для захисту всіх видів власності. Вячеслав Володін на засіданні держдуми росії закликав до єдинства та зазначив, що росія воює не з українським народом, а з НАТО, США та європейськими країнами. Дмитро Медведєв протягом останнього тижня все розмірковує щодо трибуналу над росією, але турбується на змістовними фактами звинувачень, а ініціатором організації міжнародної відповідальності агресора – США. МЗС росії, в особі Захарової, звинуватило українських фашуючих націоналістів на Півдні та Південному Сході України у хімпровокаціях, а уряд росії готує механізм співпраці з так званою ЛНР в освітньому напрямку. В цей час Пєсков бідкається, що росія не може продати своє зерно через санкції.

Заступник голови Ради Безпеки російської федерації Дмитро Медведєв

Дмитро Медведєв вже тиждень непокоїться питанням організації трибуналу та судів для розслідування дій росії. Проте Медведєва турбує не сам факт звинувачень або їх зміст, а суб’єкт ініціативи. «То хто ж збирається зробити нам показовий процес? Ті, хто безкарно вбиває людей і вчиняє військові злочини, але не зустрічає реального засудження у фінансованих ними міжнародних структурах? Ті, хто так твердо повірив у свою винятковість та безкарність? Ті, хто вважає право судити інших, але бути непідсудним для будь-якого суду? З Росією так не вийде. Вони це добре розуміють. Тому погані пси війни і заходяться своїм огидним гавкотом», – заначив він.

«Вся американська історія, починаючи з часів підкорення індіанців, – криваві війни на знищення. Причому йдеться про максимально жорстоке винищення громадянського населення. Це стало фірмовим стилем американської політики. Хто б не стояв там при владі», – звинувачує США Медведєв. Політик також в черговий раз нагадав, що будь-які суди проти ядерної держави (росії) загрожує існуванню людства та наголосив на катастрофічних наслідках вторгнень США у В’єтнам, Корею, Югославію, Ірак, Кубу, Афганістан та Сирію.

Речниця міністерства закордонних справ росії Марія Захарова

Речниця МЗС росії пов’язує звільнення міністрів у Великобританії з війною в Україні. «Глава МОЗ Британії Джавід заявив, що залишає свою посаду з огляду на «безпрецедентний масштаб проблем у галузі охорони здоров’я та соціального забезпечення». Не дивно. Лондон кинув усі сили на протидію Росії та участь у бойових діях в Україні. Величезні фінансові витрати, британські найманці, інструктори та ключові сили спецслужб – на русофобію все мобілізовано. До внутрішніх проблем руки не доходять», – зазначила Захарова.

Захарова прокоментувала питання застосування хімічної зброї і звинуватила Україну у підготовці хімпровокацій. «Практично щодня надходить абсолютно достовірна інформація про хімпровокації та диверсії на об’єктах хімпромисловості, що готуються українськими фашуючими націоналістами на Півдні та Південному Сході України», – сказала речниця.

«Не можна не бачити небезпечних наслідків ситуації, коли київському режиму видається, по суті, індульгенція на скоєння будь-яких, аж до наймерзенніших злочинів, чи то з хімічною зброєю чи небезпечними хімікатами, витік яких може призвести до масової загибелі людей та тривалого зараження місцевості. Тим самим багаторазово зростають ризики найтяжчих військових злочинів», – додала вона.

Голова Держдуми Росії Вячеслав Володін

Вячеслав Володін на пленарному засіданні державної думи росії заявив, що США повинна пам’ятати про Аляску. «Америка нехай завжди пам’ятає: там є частина території – Аляска. Ось коли вони починають намагатися розпоряджатися нашими ресурсами за кордоном, перш ніж це робити, подумають, що нам теж є що повертати», – сказав Володін.

Крім цього, спікер держдуми запропонував депутатам під час літньої відпустки відвідати так звані ЛНР та ДНР. «Ми матимемо час, коли не буде пленарних засідань, тому можна спокійно, оформивши відрядження, без пропусків відвідувань зали Держдуми, де приймаються закони, поїхати до ЛНР, ДНР», – зазначив Володін. За його словами на Донбасі проживає більше мільйона російських громадян, а частина депутатів Ростовської області була обрана голосами виборців цих територій. Тому, на його думку, робота з ними – «це виконання депутатських обов’язків».  

Вячеслав Володін заявив, що росія протистоїть не Україні, а усім західним країнам. Спікер держдуми закликав депутатів до єдності. «Йде спеціальна військова операція. Ви бачите, що нашій країні протистоїть не Україна, не український народ. НАТО, Сполучені Штати Америки, європейські країни, які обрали війну, обрали проблему для Російської Федерації. А це дуже серйозний вибір. Ми маємо бути єдиними. Ми маємо зробити все для того, щоб наші солдати, офіцери, добровольці розуміли – парламент, незважаючи на різницю політичних поглядів, єдиний», – сказав Володін

Прес-секретар президента росії Дмитро Пєсков

Речник кремля Дмитро Пєсков запевнив російських журналістів, що Казахстан не приєднався до санкцій проти росії. «Тому поки що жодних рішень не приймалося, навпаки, декларується абсолютний намір і надалі розширювати нашу взаємодію, разом реагувати на ті виклики, які приходять з-за кордону, та мінімізувати наслідки цих недружніх дій. Тому поки що з чого ми виходимо», – сказав представник Кремля.

Водночас Пєсков заявив, що російське зерно затребуване, але у зв’язку з санкціями його вивіз ускладнений. «Наше зерно більш ніж затребуване, судячи з потреб, але має дуже багато перешкод на своєму шляху на світові ринки, які потребують його, через ті незаконні санкції, обмеження, які застосовують країни ЄС насамперед», – сказав Пєсков.

На фоні величезної підтримки США українському народу у протистоянні агресору, російські політики не забувають продукувати чергові звинувачення у бік Америки. Пєсков у середу 6 липня заявив, що американські війська знаходяться незаконно у Сирії. «Російська армія знаходиться в Сирії на законне запрошення сирійського уряду» на відміну від окупаційних американських сил», – сказав Пєсков.

Міністр закордонних справ росії Сергій Лавров

Сергій Лавров прокоментував українськи заяви щодо обстрілів російськими військами своїх територій та звинуватив Україну у терорі: «Якщо коротко, – брешуть. Факти добре відомі і надаються нашим Міністерством оборони на щоденній основі. Незалежно від тлумачень Президента В.А.Зеленського та його команди Захід має усвідомлювати відповідальність за загибель мирних жителів, насамперед у Донбасі та інших частинах України, де київський режим використовує ці озброєння проти цивільного населення за великим рахунком як засіб залякування. Це державний терор», – сказав він.          

Прем’єр – міністр рф Михайло Мішустін

Відбувається співробітництво росії з незаконним державним формуванням ЛНР у сфері освіти. В рамках даної співпраці планується підписати угоду про взаємне визнання освіти, кваліфікацій та вчених ступенів. «Проєкт такої угоди вже погоджено з російським МЗС і попередньо опрацьовано з луганською стороною. Розпорядженням Голови Уряду Михайла Мішустіна Мінобрнауки доручається підписати цей документ від імені Уряду Росії. Рішення дозволить знизити адміністративні бар’єри у сфері визнання освіти, кваліфікацій та вчених ступенів», – зазначається на сайті уряду.  

Член переговорної групи, депутат Держдуми Леонід Слуцький

Леонід Слуцький, підсумовуючи весінню сесію держдуми росії, радіє історичним подіям першого півріччя: «Масштабні історичні події першого півріччя згуртували народ і, безумовно, відбилися у рішеннях російського парламенту. Визнання ЛНР та ДНР, ратифікація договорів про Дружбу та співробітництво з двома новими державами, підтримка Спеціальної військової операції та вжиття оперативних заходів щодо стабілізації російської економіки в умовах безпрецедентного тиску колективного Заходу – все це було на порядку денному депутатського корпусу», – сказав він.

Також депутата обурило можлива передача російських активів на потреби України з відбудови: «Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн заявила у Європарламенті про підготовку «правової бази» для передачі заарештованих російських активів на потреби України. Серйозно? Правова база для лег лізації пограбування на державному рівні? А як а правова база для захисту всіх видів власності? Єврочиновники все далі й надалі відходять від своїх принципів та готові узаконити вульгарну експропріацію. Виходить, право власності в Європі діє лише для тих, хто визнає протекторат Вашингтона та Брюсселя. Відоме «закон, що дишло». Але тільки з правовими основами такий підхід не має нічого спільного», – заявив Слуцький.