Дмитро Пєсков назвав зустріч президентів росії та України “концептуально можливою”

Путін: "В процесі переговорів України та росії є певні позитивні здвиги". Прес-секретар путіна Дмитро Пєсков назвав зустріч президентів росії та України “концептуально можливою”.

Президент росії Володимир Путін

В ході зустрічі з самопроголошеним президентом Білорусі Лукашенко президент росії путін зазначив, що в процесі переговорів України та росії є певні позитивні здвиги. Крім цього, він зазначив, що росія не виправдовується за “спеціальну військову операцію”. 

Цікаво, що в ході зустрічі громадянин Білорусі Лукашенко виправдав війну в Україні і сказав, якщо якщо б росія не вторглася в Україну, то Україна могла нанести удар по Білорусі. 

Коментар ОПОРИ: російськ влада не називає війну з Україною війною. Вона знайшли для цього власний термін – “спеціальна військова операція”, адже росія розраховували успішно завершити бойові дій за 3-4 дні.

Дмитро Пєсков
Дмитро Пєсков назвав зустріч Путіна та Зеленського “концептуально можливой”. “Ніхто не виключає можливості зустрічі Путіна та Зеленського, так, справді, концептуально вона можлива, але спочатку і делегації, і міністри повинні виконати свою частину роботи з тим, щоб президенти не зустрічалися заради процесу та заради розмови, а зустрічалися заради результату”, – сказав Пєсков журналістам.